СТАТТІ ПРО ОПАЛЕННЯ

INTER ELECTRONICS – автоматика для котла

Сьогодні на твердопаливних котлах зустрічається різноманітна автоматика. Вона може бути настінна, настільна, вмонтована в котел, з дистанційним керуванням, з широким набором функцій, та з різною кількістю приладів, які підключаються до автоматик і використовуються в опалювальних системах. Ці контролери температури котлів в залежності від свого функціоналу, торгової марки та інших факторів можуть значно відрізнятися ціною. Як же звичайному покупцю зробити правильний вибір і купити недорогу автоматику для котла? Перш за все вам потрібно визначитися з кількістю приладів, які будуть (або вже є) у вашій теплосистемі. Стандартний набір функцій контролера – це управління одним нагнітальним вентилятором і одним циркуляційним насосом. При потребі ви легко знайдете автоматику, до якої можна підключити декілька циркуляційних насосів, кімнатні регулятори температури, прилади для управління автоматичною подачею палива, прилади для дистанційного управління котлом, та інше.

Серед недорогих, але якісних автоматичних контролерів рекомендуємо звернути увагу на польську торгову марку Inter Elektronics. Це простий по формі та дизайну прилад, який має різні модифікації і одна з них точно підійде для ваших потреб. Розглянемо детальніше три основні моделі. Вони мають однаковий вигляд, але деякі функції відрізняються.

INTER ELECTRONICS IE-24n 🟨 🟩

INTER ELECTRONICS IE-24n – для управління 1 циркуляційним насосом і 1 нагнітальним вентилятором, можливість підключення до нього кімнатного термостата (опція). Для цього досить зняти задню кришку і під’єднати термостат до потрібних контактів і в меню контролера активувати термостат. Крім основної роботи (керування насосом центрального опалення та турбіною для роздуву) IE-24n зможе з допомогою кімнатного термостата підтримувати вказану вами температуру в приміщенні. Наприклад, з 22:00 до 7:00 – 19 градусів, а з 7:00 до 22:00 – 22 градуси. Або іншу кількість температурних режимів, які ви задасте, згідно ваших потреб.

INTER ELECTRONICS IE-25nPID 🟨 🟩 🟦

INTER ELECTRONICS IE-25nPID – для управління 1 циркуляційним насосом і 1 нагнітальним вентилятором, можливість підключення до нього датчика температури димових газів (опція). При активації датчика відбувається більш точне плавне регулювання обертів вентилятора виходячи з показів температури вихлопних газів на виході з котла. Принцип роботи по PID алгоритму значно збільшує ККД твердопаливного котла, скорочує теплові втрати, витрату палива, а також зменшує появу конденсату, а іноді і повністю позбавляє від його появи.

INTER ELECTRONICS IE-28n 🟨 🟩 🟦 🟪

INTER ELECTRONICS IE-28n – управляє механізмом подачі палива, нагнітальним вентилятором і насосом циркуляції води. Подача палива відбувається з допомогою бункерної місткості заповненої, наприклад, вугіллям і підключеним шнеком, який згідно заданих вами параметрів подає це вугілля в котел.

 

IE-24n
IE-24zad

Чим відрізняються ці моделі?

IE-24n – керує 1 насосом + 1 вентилятором + має вихід для підключення кімнатного термостата.

IE-25nPID – відрізняється від IE-24n тим, що замість кімнатного термостата до IE-25nPID підключається датчик температури димових газів РТ-1000.

IE-28n – відрізняється тим, що він управляє 1 насосом, 1 вентилятором, 1 механізмом подачі палива. Не має виходу на кімнатний термостат і не має виходу на РТ-1000.

Що спільного у цих моделях?

– зовнішній вигляд

– керують 1 насосом ЦО і 1 вентилятором

– є звукова тривожна сигналізація;

– є можливість вручну встановити гістерезис (різниця в градусах між температурою включення і виключення);

– після перепаду напруги живлення, а потім після його повернення, контролер повертається до свого режиму роботи, в якому він перебував до перепаду напруги і продовжує свою роботу. Встановлені користувачем параметри зберігаються.

Більш докладні деталі роботи і підключення дивіться в інструкціях.

Також у нас ви можете недорого купити Автоматика для котла INTER ELECTRONICS IE-70v1 T2 або Автоматика для котла Inter Electronics IE-76 v1

а за інші моделі уточняйте у наших менеджерів…

Spread the love

Related posts

Leave a Comment