СТАТТІ ПРО ОПАЛЕННЯ

Порошок для спалювання сажі SPALSADZ, Hansa, Сила козака, Сажотрус, Sadpal

Каталізатор для спалювання сажі в котлах, камінах і димарях

Каталізатор SPALSADZ, HANSA, Sadpal, Сила Козака, Сажотрус. Ці торгові марки все частіше згадуються при обігріві  будинків твердопаливними котлами. Паливом для них є дрова, вугілля, пелети та інші горючі матеріали. Вони в процесі згоряння виділяють сажу, дьоготь та різні смолисті речовини, які забруднюють стінки котлів чи димоходів і осідають на них. Така кіптява з часом тільки нагромаджується і як наслідок суттєво погіршується робота, тепловіддача і коефіцієнт корисної дії котла (ККД). Очистити димохідну трубу та стінки теплообмінника в котлі Вам допоможе хімія для котла –  порошок для спалювання сажі. Кожен з виробників таких очисників сажі запевняє, що його засіб для очищення найкращий і його можна купити не дорого. Ми продаємо багато різних торгових марок очищувачів від забруднення димохідних труб і тому маємо багато відгуків про їх ефективність. Тому ми можемо вам порадити варіант, який найкраще підійде саме для вашої опалювальної системи.

Для усунення проблеми забруднення в котлах ⚡️, камінах та димоходах необхідно їх періодично чистити. Для чистки від золи використовують як механічні засоби для чищення, так і хімічні засоби для видалення нагару. Дотримуючись інструкцій щодо використання хімічних засобів, каталізатор може повністю видалити наліт товщиною до 3 сантиметрів. Кожен міліметр нашарування такого дьогтю знижує ефективність роботи до 10%. Систематичне профілактичне використання очисника сажі підтримує ваш котел в чистоті протягом всього опалювального періоду. Очищення відбувається навіть в тих місцях, до яких не доберуться механічні засоби для очищення котла та димохода (димаря) – щітки, прути, гирі і т. ін.

Каталізатор для спалювання сажі HANSA   Каталізатор для спалювання сажі SPALSADZ

Хімія для котла – порошок для спалювання сажі.

Серед найбільш відомих і ефективних спалювачів сажі (каталізатор) є SPALSADZ (Польша), HANSA (Литва), Сила Козака (Україна)

Функції, які виконує порошок для видалення сажі (хімія для котла):

  1. очищення внутрішніх стінок котлів
  2. поліпшення процесу горіння 🎈
  3. зменшення частинок вуглецю у викидних газах
  4. скорочення викидів СO2 💣
  5. зниження корозії внаслідок високої і низької температури
  6. зменшення забрудненості.

Дозування та використання спалювача сажі

Кожен виробник в залежності від типу хімічної формули та концентрації активної речовини в суміші вказує в інструкції норми витрат засобу. В середньому систематичне використання порошку в співвідношенні 1-2 кг на 1 тонну вугілля корисне для запобігання  нагару в системі опалення і нагрівання, зберігає ефективність роботи котла протягом опалювального сезону.

Речовина для спалювання має порошкоподібний вигляд. Рекомендовано потрібну дозу спалювача сажі загорнути в папір і кинути зверху на горючі дрова чи вугілля. Це потрібно для того, щоб порошок вигорів у вогні, а не провалився на дно котла. Після застосування засобу в результаті вигоряння сполук, затверділа оболонка кіптяви змінює свою структуру, розпушується і випадає. Стінки котла залишаються чистими. Випавший і незгорівший осад виймають з котла разом із залишками палива.

Завдяки таким перевагам ці засоби чищення котла широко використовуються при експлуатації вугільних котлів, з опаленням на  коксі, деревині, торфі, бурому вугіллі, як малого, середнього та великого розміру. Порошок SPALSADZ, Hansa, Сила козака, Сажотрус значно підвищує ККД котла, зберігаючи стінки котла в чистому стані.

В інтернет-магазині ТЕПЛОПУЛЬТ ви можете:

Related posts

Leave a Comment