СТАТТІ ПРО ОПАЛЕННЯ

Підбір вентилятора для твердопаливного котла

Купити вентилятор для котла

  • Якщо ви вже придбали котел і зараз виникла потреба купити вентилятор (турбіну) для котла для піддування повітря в камеру згоряння, то вам слід не помилитися у його виборі. На ринку зараз є багато різних торгових марок вентиляторів (турбін, равликів) для котлів з різною швидкістю обертів та потужністю піддування. Тому в першу чергу треба відштовхуватися від потужності котла в кіловатах. Цей показник важливий тим, що слабший за характеристиками вентилятор для котла не зможе якісно обслуговувати котел великої потужності. І навпаки, надто потужний вентилятор буде споживати надміру електроенергії та надто швидко спалюватиме паливо. Тому не варто економити кошти для придбання вентилятора якщо у вас стоїть потужний твердопаливний котел.

      Підбір вентилятора для твердопаливного котла      

👉🏼 Рекомендуємо вам приблизні параметри для підбору нагнітальних турбін вентиляторів для котла з асортименту, який представлений на нашому сайті.

котел 30 кВт вентилятор WPA-117 34 Вт 180 куб.м / год
котел 50 кВт вентилятор WPA-120 83 Вт 285 куб.м / год
котел 80 кВт вентилятор WPA-140 100 Вт 395 куб.м / год
котел 100 кВт вентилятор WPA -145 155 Вт 505 куб.м / год
котел 120 кВт вентилятор WPA-160 240 Вт 600 куб.м / год
котел 150 кВт вентилятор WPA G2E 180 400 Вт 760 куб.м / год

Бувають варіанти, коли вентилятори працюють постійно, без автоматики (в ручному режимі), але в більшості випадків вони підключені до автоматичних контролерів, які регулюють час включення та виключення і тоді вентилятор може сповільнювати чи прискорювати швидкість обертів і відповідно силу нагнітання. При підключенні потужного вентилятора до автоматики варто пам’ятати, що до цієї ж автоматики підключений ваш циркуляційний насос ЦО, можливо додатковий насос ГВП, кімнатний програматор термостат для котла, димосос чи інше обладнання. Тому обов’язково враховуйте допустимо можливе навантаження на вашу автоматику.

Слід зазначити, що часто для котлів використовують не тільки нагнітаючі, але і витяжні вентилятори. Вони монтуються таким чином, щоби покращити тягу в димоході, задаючи там правильний напрямок руху димових газів і потрібну швидкість видування. У нас ви можете також купити найкращі польські витяжні вентилятори димососи по низькій ціні.

MPLUSM ventilyator

👉🏼 купити вентилятор турбіну для котла недорого можна тут – https://teplopult.com.ua/product-category/avtomatika-ventilyatori/ventilyator-ulitka/

Related posts

Leave a Comment