СТАТТІ ПРО ОПАЛЕННЯ

Автоматика для твердопаливного котла

Купити автоматику для котла

У зв’язку з дороговизною природнього газу для опалення приміщень, поганим його тиском в газопроводах та низькою якістю горіння люди все частіше шукають альтернативні та незалежні джерела енергії . Одним з таких джерел є твердопаливний котел. Крім того, що вони бувають різної потужності та мають ряд своїх відмінностей в залежності від виробника, способу горіння і т. ін., їх поєднує автоматика для котла – контролер процесу горіння.

Саме автоматики для котлів у складі контролера терморегулятора, нагнітаючого вентилятора чи витяжного димососа та циркуляційного насоса сприяють високій ефективності роботи котла.  Це в свою чергу суттєво прискорює нагрівання системи центрального опалення (ЦО), системи гарячого водопостачання (ГВП), контролює від перегріву та закипання, суттєво економить витрати пального (вугілля, дрова, пелети, ін.).

Контроллер для твердотопливного котла

Суть роботи стандартного контролера

полягає в тому, що при розпалюванні дров чи вугілля нагнітаючий вентилятор (турбіна для котла) роздуває паливо, не даючи котлу затухнути, циркуляційний насос прискорює рух гарячої води в системі ЦО. Цим всім управляє автоматичний контролер, на якому виставлені автоматичні або ручні режими роботи. Вони в залежності від обраного режиму включають і виключають вищевказане обладнання і підтримують заданий температурний режим.

Як результат 💰 – ми маємо економію використання електроенергії, бо обладнання працює періодично, а не постійно. Маємо рівномірну температуру в приміщенні, паливо ефективно використовується і подовжується час додавання нової порції дров чи вугілля.
Використання автоматики для твердопаливного котла досить часто дає друге життя старим котлам, які одразу ж покращують свій ККД на 10-15%. Але при цьому варто також замінити старі радіатори та труби, перевірити димохідні системи.

На сайті https://teplopult.com.ua представлений ряд контролерів для твердопаливних котлів, які характеризуються хорошою якістю та ефективністю в роботі. Як дешеві так і дорожчі види автоматик для котла, всі вони будуть економити вам дрова чи вугілля. Якщо ви хочете купити ефективну і якісну автоматику для котла не дорого, то ви звернулися саме туди куди слід.
Обов’язково зверніть увагу на те, що в автоматиці для котла може бути різна кількість функцій. Так, найпростіший терморегулятор для котла контролює роботу тільки одного циркуляційного насоса. Інші контролюють циркуляційний насос та нагнітаючий вентилятор. Ще інші мають виходи на кімнатні термостати,  сонячні колектори, управляють автоматичною подачею палива (шнеки, ротори). Ви також можете купити автоматику для котла з можливістю дистанційного керування з допомогою смартфона або GSM-команд.

Ціна автоматики для котлів, підібрати та купити автоматику для котла можна у нас на сайті “Теплопульт”

Related posts

Leave a Comment