СТАТТІ ПРО ОПАЛЕННЯ

Термостати механічні

Механічні термостати

“ТЕПЛОПУЛЬТ” рекомендує термостати відомих європейських торгових марок таких як Arthermo або CEWAL. Вони зарекомендували себе широким спектром моделей, які можна використовувати в різних умовах та приладах – циркуляційні насоси (термостат насоса), холодильна техніка, кондиціонери, вентилятори, пальники, тепловентилятори.

Механічні термостати CEWAL бувають 2 і з-х контактні, можуть витримувати навантаження 10 або 16 Ампер, крім того різні моделі мають додаткові функції, які відрізняються від базової версії термостата CEWAL RQ01, наприклад, RQ05 має світловий індикатор, а CEWAL RQ30 має ще на корпусі кнопку вкл/викл.

Термостати Arthermo відрізняються своїми способами монтажу та додатковим контролем. Наприклад, в моделі Arthermo ARTH100 є гільза, яка монтується в трійник в систему опалення і таким чином датчик знімає показники температури. Термостат Arthermo ARTH097 має виносний датчик довжиною 1,5 метра і завдяки цьому може віддалено знімати температуру від місця свого розташування. А модель ARTH300 взагалі дуже проста в монтажу, бо кріпиться навколо труби з теплоносієм.

 

Термостати мають високий клас точності з похибкою від 1 до 3 градусів, довготривалий ресурс роботи та приємний і зручний дизайн.

Всі моделі, їхні характеристики, ціни та купити термостат механічний – http://teplopult.com.ua/product-category/mehanichni-termostati/

 
Spread the love

Related posts

Замовити дзвінок
+
Чекаю дзвінка!